Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5!][DEDYK 16GB][AUTORSKIE PLUGINY][100 SLOTÓW][NOWE DROPY][NOWY EXP][RANKING PVP] .:: BlockCraft ::. Nowe Oblicze Serwerów!


Risen.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gg_ONu0Yy_BlockCraft.png



24113998.gif24113998.gif24113998.gif24113998.gif24113998.gif24113998.gif24113998.gif24113998.gif24113998.gif24113998.gif24113998.gif24113998.gif24113998.gif24113998.gif24113998.gif24113998.gif24113998.gif24113998.gif24113998.gif24113998.gif24113998.gif24113998.gif24113998.gif24113998.gif24113998.gif24113998.gif24113998.gif24113998.gif24113998.gif24113998.gif24113998.gif24113998.gif24113998.gif24113998.gif24113998.gif24113998.gif24113998.gif24113998.gif24113998.gif24113998.gif24113998.gif24113998.gif24113998.gif24113998.gif24113998.gif24113998.gif24113998.gif24113998.gif24113998.gif24113998.gif24113998.gif24113998.gif24113998.gif24113998.gif24113998.gif24113998.gif24113998.gif24113998.gif24113998.gif24113998.gif24113998.gif24113998.gif24113998.gif



strzalka.gifADRES IP : 185.5.54.95:6666




60402805291106018987.png



strzalka.gifADRES IP : 185.5.54.95:6666


strzalka.gifTYP : Survival+Gildie


strzalka.gif ILOŚĆ SLOTÓW : 100


strzalka.gifPREMIUM : dialog_cancel.png


strzalka.gif MOBY : yes.png


strzalka.gif PvP : yes.png


strzalka.gif BIAŁA LISTA : dialog_cancel.png


strzalka.gif WERSJA : 1.5!



83535468079389228471.png



HeadAdmin -- AvaterysPL



75757258694007842965.png



.:: BlockCraft ::. Nowe Oblicze serwerów Minecraft!


★ Serwer stoi na dedykowanej maszynie 16GB, więc nigdy nie będą występowały opóźnienia, lagi etc.


★ Pluginy są idealnie skonfigurowane i dobrane, w tym autorskie


★ Dodany jest Ranking PvP, Nowy EXP co jeszcze bardziej urozmaica grę


★ Nowe dropy urozmaicają grę, ale też blokują cheaty typu X-Ray




5465845486.png

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Servera nie polecam. Administracja olewa kazdego. Server do bani...

1365336413-U179206.png



avatar147.jpg



1365336413-U179206.png



|Grafik|Let´sPlayerowiec|Administrator PCM PVP|Administrator Rzeznia SV+FR|


Aktualnie Na mchc.pl (O.n.l.i.n.e)





Opublikowano

Servera nie polecam. Administracja olewa kazdego. Server do bani...

Proszę nie zwracać uwagi na opinię tego pana.

Człowiek ten kompletnie bez powodu hejtuje wszystkie moje serwery, wszystko co robię w internecie. Opinia jego nie jest w ogóle wiarygodna z racji tego, że w ogóle nie wszedł na serwer, co jest udokumentowane w logach. ;-)

 

Pozdrawiam,

Risen.

5465845486.png

Opublikowano

Proszę nie zwracać uwagi na opinię tego pana.

Człowiek ten kompletnie bez powodu hejtuje wszystkie moje serwery, wszystko co robię w internecie. Opinia jego nie jest w ogóle wiarygodna z racji tego, że w ogóle nie wszedł na serwer, co jest udokumentowane w logach. ;-)

 

Pozdrawiam,

Risen.

Sami zobaczycie :) sami zobaczycie jaki jest Avaterys :D

1365336413-U179206.png



avatar147.jpg



1365336413-U179206.png



|Grafik|Let´sPlayerowiec|Administrator PCM PVP|Administrator Rzeznia SV+FR|


Aktualnie Na mchc.pl (O.n.l.i.n.e)





Opublikowano

Jeżeli masz zamiar wszczynać kolejną wojnę pod tematem, to od razu wyjdź.

Napisałeś opinię o serwerze, dziękujemy.

Nie chcę mieć w temacie 100 odpowiedzi a większość z nich, to nasze przegadywanie się.

Chcesz porozmawiać? Zapraszam na TeamSpeaka.

5465845486.png

Opublikowano

Jeżeli masz zamiar wszczynać kolejną wojnę pod tematem, to od razu wyjdź.

Napisałeś opinię o serwerze, dziękujemy.

Nie chcę mieć w temacie 100 odpowiedzi a większość z nich, to nasze przegadywanie się.

Chcesz porozmawiać? Zapraszam na TeamSpeaka.

 

xD

OK podaj ts :). Poza tym nie mam zamiaru. pisac pod tematem. bo ci pomagam reklamowac. Masz temat na 1 stronie . Pa :)

1365336413-U179206.png



avatar147.jpg



1365336413-U179206.png



|Grafik|Let´sPlayerowiec|Administrator PCM PVP|Administrator Rzeznia SV+FR|


Aktualnie Na mchc.pl (O.n.l.i.n.e)





Opublikowano

A Ty znowu zmieniasz po prostu nazwę serwera?

No nic, zobaczę może się coś zmieniło ...

Opublikowano

No muszę przyznać ze serwerek Wam nawet wyszedl tylko ogarnijcie bugi z craftingiem bo sie nie da craftowac ;ooo

a tak serwer spoko xD



+ jeszcze masz bugi z biciem , cos mnie bije jakby na vanishu ;o

Opublikowano

Serwer nie ogarnięty ... Admini każdego olewają, ops przepraszam Admin bo z tego co widze Risen myśli że sam poprowadzi 100 slotowy serwer ... :) Pozdrawiam.

I Technik Serwerów Minecraft I

I Skonfiguruję i wgram pluginy pod serwery Factions, Survival, Freebuild I

 

Opublikowano

@UP
Spokojnie, będzie wkrótce rekrutacja na Moderatorów. ;)

Dzisiaj w nocy będziemy ogarniać wszystkie bugi, przepisywać jeszcze raz silnik serwera, aby było jak najmniej bugów a gra przyjemna. ;-)

5465845486.png

Opublikowano

Serwer się świetnie zapowiada. Zgadzam się z Risen przed chwilą też miałem "hejtera" który po wbiciu na mój serwer zwyzywał administracje i dokonał jego oceny prawdopodobnie nie wychodząc z spawnu. Ale bądź co bądź te opinie negatywne muszą coś znaczyć. Zaraz wejdę na serwer i postaram się edytować post :)

 

EDIT@

 

- Na serwerze nie ma lagów [internet 1mb]

- Pomysłowe komendy

- Wszystko ładnie spolszczone

- Tani VIP

- Pomysłowy spawn

- Dobre pierwsze wrażenie

 

Ale oprócz tego jest też wada

 

- Gdy wbiłem na serwer i się zarejestrowałem to pojawiłem się w lesie

- Słabe uprawnienia dla SVipa w porównaniu z ceną

- Kompletnie nie wiem co ja mam na nim robić

 

Wbiłem pochodziłem po spawnie i żadnych wskazówek jak grać nie znalazłem

ogólnie nie wiem co mam tu robić.

 

A co do administracji to nie mam swojego zdania [nie zdążyłem poznać]

 

Dobry serwer 6/10

Opublikowano

Po pierwsza lagi, po drugie serwer do dupy. Admin olewa każdego i rozdaje diamenty itp. Ma swoich ulubieńców i im ułatwia grę. Serwer na prawdę do bani. Inaczej niż pierwszy post pod tematem bym tego nie ujął...

Pomogłem? Daj lajka! Z góry dzięki!

Opublikowano

@UP
Haha, niby komu rozdałem te diaxy?
Proszę, mów. Jakieś dowody?

A olewam graczy? Od 3 godzin cały czas odpisuję na pytania.

5465845486.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...